1. 7Banki
 2. eurobank

eurobank


eurobank
Bank Millennium S.A. (dawniej Euro Bank S.A.)

ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Ocena klientów: 4,0 / 5

376 oceny, 6 opinie
+ Dodaj opinie
Spis treści:

Czy polecasz eurobank?

Tak 63%
Nie 37%
Oddano głosów: 87
Od 1.10.2019 eurobank jest częścią Banku Millennium.

Euro Bank
jest komercyjnym bankiem działającym od roku 2003. Bank ten kieruje swoją ofertę jedynie do klientów indywidualnych i jest to oferta kart kredytowych, kredytów hipotecznych i konsumpcyjnych, konta bankowe oraz lokaty. W Euro Banku nie ma i nigdy nie było oferty dla klientów biznesowych. Bank z siedzibą we Wrocławiu oferuje klientom indywidualnym niezwykle szeroki zakres usług bankowych.

Klienci mogą założyć w Euro Banku konto osobiste (standardowe, dla dzieci i walutowe) oraz terminową lokatę. Mogą wnioskować o wydanie karty do konta albo karty kredytowej (z limitem nawet do 100 tys. zł), a także wziąć kredyt na małe i większe potrzeby. Ponadto dostępne są konta oszczędnościowe i lokaty oprocentowane na 2,25 i 3%, w tym lokaty na start, mobilne, negocjowane, terminowe, dynamiczne i walutowe. Na tym oczywiście nie kończy się wachlarz inwestycji, bo dodatkowo można skorzystać z oferty funduszy inwestycyjnych Novo lub Allianz, a na klientów przez cały czas czekają nowe promocje oraz ulepszone oferty, np. o połowę tańsza pożyczka czy rabaty na doładowania telefonu. Euro Bank oferuje przede wszystkim proste i nowoczesne usługi bankowe, a w ponad 500 placówkach na terenie całego kraju czekają doradcy, którzy ułatwiają klientom wybory odpowiednich rozwiązań.

Opinie o Euro Bank jako o banku skierowanym przede wszystkim w stronę klienta są naprawdę bardzo dobre. Klienci doceniają przejrzystość oferty, różnorodność usług oraz dopasowywanie się do zmieniających się realiów. Te cechy powodują, że dobre opinie o Euro Bank przekładają się na realny wzrost zainteresowania usługami tego banku. Euro Bank przez cały czas się zmienia, oferując coraz to lepsze rozwiązania. Niedawno bank ten został kupiony przez bank Millennium, co niewątpliwie pozwoli klientom w przyszłości skorzystać z jeszcze lepszej oferty.

Opinie o eurobank (6) + Dodaj opinie


 • Nie jestem zadowolona z lokaty. Miałam dostać więcej % ale jeszcze coś tam odliczają... Kiepsko.
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  13-07-2019 16:49
 • Ja też uważam, że każdy bank ma wady i zalety. Tutaj akurat jest tak pośrodku :)
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  18-06-2019 16:09
 • Każdy bank ma swoje wady i zalety. Z karty kredytowej u nich założonej faktycznie często korzystam i jestem zadowolona. Jednak oferta pożyczki dla mnie przygotowana przez ten bank nie była zbyt korzystna.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  28-04-2019 13:31
 • Jestem zadowolona z konta w tym banku. Od kilku lat niezmiennie jestem klientką.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  11-12-2018 16:26
 • nie polecam wysokie oprocentowania pożyczek!!!
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  12-11-2018 18:01
 • W związku z tym, że często wyjeżdżam za granicę i wypożyczam tam auta potrzebna mi była karta kredytowa. Najlepszą ofertę zaproponował mi Euro Bank i teraz swobodnie w każdym zakątku świata mam możliwość z niej korzystać. Ustawiłem sobie duży limit więc nie mam żadnych problemów.
  poleca Ocenił(a) na: 5,0
  27-10-2018 12:42