1. 7Banki
 2. Getin Bank

Getin Bank


Getin Bank
Getin Noble Bank S.A.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Ocena klientów: 4,0 / 5

321 oceny, 7 opinie
+ Dodaj opinie

Czy polecasz Getin Bank?

Tak 62%
Nie 38%
Oddano głosów: 87
Bank z charakterystycznym zielonym logo, czyli Getin Bank został założony w 2004 roku na skutek połączenia Getin Banku SA i Nobel Banku SA, a większość kapitału leży w polskich rękach. Bank ten kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych (mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw) oraz do klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Bank ma ponad 400 oddziałów w całej Polsce i oferuje usługi nowoczesnej bankowości internetowej oraz mobilnej. Misją banku jest zyskanie pełnego zaufania klientów i dojście do momentu, w jakim każdy klient powierza swoje pieniądze bankowi Getin Bank z pełnym przekonaniem oraz świadomością bezpieczeństwa tego kroku.

W Getin Banku możesz założyć konto osobiste i konto oszczędnościowe (w przypadku tego drugiego oprocentowanie wynosi aż 3%) oraz lokatę oprocentowaną na 2,3%. Dodatkowo bank oferuje jeden z najwyższych kredytów gotówkowych na rynku – nawet 200 000 zł na okres kredytowania 120 miesięcy (10 lat). Ponadto klienci Getin Bank mogą wnioskować o przyznanie kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego oraz na samochód. Klienci, którzy chcą inwestować, mogą skorzystać z funduszy inwestycyjnych i obligacji korporacyjnych a o bezpieczeństwo dbają ubezpieczenia ochrony kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych i kart płatniczych.

Opinie o Getin Bank są najlepszym źródłem informacji na temat faktycznej oferty tego banku. Możliwość poznania ocen innych klientów banku jest zawsze pomocne w ocenie, czy dany bank spełni nasze oczekiwania, a opinie o Getin Bank z pewnością pomogą Ci podjąć dobrą decyzję. Bank ten jest oceniany bardzo pozytywnie. Konkuruje z bankami większymi od siebie i bardzo dobrze mu się to udaje. Korzystna oferta będąca kompromisem między zyskami banku a zyskami klientów jest doceniana zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy.

Oferty Getin Bank


Konta oszczędnościowe

Nie ma drugiego tak prostego narzędzia oszczędzania zasobów pieniężnych, jak sposób udostępniany przez konta oszczędnościowe w Getin Bank.

 • Getin Bank

  Elastyczne Konto Oszczędnościowe
  Getin Bank

  • Oszczędzaj dla pięknych wspomnień
  • 5% w skali roku do 400 000 zł
  • Dla Nowych Środków na 3 miesiące
  • Oferta dla Klientów, którzy mają konto osobiste i udzielą zgód marketingowych
  • Obowiązuje w dniach 09.05.2022 - 26.05.2022
  szczegóły

Kredyty gotówkowe

Takie kredyty gotówkowe w Getin Bank są oferowane w kwotach do kilkuset tysięcy polskich złotych.

 • Getin Bank

  Kredyt gotówkowy
  Getin Bank

  • Miej oko na nowe możliwości
  • Prowizja 0%
  • Okres kredytowania do 10 lat
  • RRSO 10,4% 1

  szczegóły

  1 Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 42 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 59 964,36 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 17 264,36 zł (w tym: prowizja - 0 zł, odsetki - 17 264,36 zł, opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady oraz obsługę karty debetowej do Konta w okresie trwania kredytu - 0 zł), 86 miesięcznych rat równych w wysokości po 697,26 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.04.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Z oferty możesz skorzystać jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadałeś relacji kredytowej z Getin Bankiem, udzieliłeś lub udzielisz zgód marketingowych (w tym na sms, e-mail i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz Warunek oferty tj. będziesz miał Konto Proste Zasady i co miesiąc: zapewnisz wpływ na Konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą debetową do Konta lub BLIKIEM.

  Jeżeli nie spełnisz Warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. - do czasu ponownego spełnienia warunku.

  Dla dochodu z tytułu: umowy o pracę, dzieło, zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu możesz wnioskować o kredyt do 200 tys. zł., na okres do 10 lat. W przypadku pozostałych źródeł dochodów do kwoty 50 tys. zł, na okres do 5 lat.

  Udzielenie, wysokość i okres kredytu uzależnione są od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.

  Prowadzenie Konta Proste Zasady to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach Banku i na getinbank.pl. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A

Lokaty

Lokata w Getin Bank wykorzystuje zgromadzone fundusze i pozwala zarabiać bez żadnego inwestycji czasu czy starań.

 • Getin Bank

  Lokata na Nowe Środki
  Getin Bank

  • Oszczędzaj na przyszłość
  • 5,5% na 12 miesięcy w skali roku
  • 5% na 6 miesięcy w skali roku
  • 4,5% na 3 miesiące w skali roku
  • Kwota lokaty od 5 000 zł do 180 000 zł
  szczegóły

Opinie o Getin Bank (7) + Dodaj opinie


 • Przelewy na większe kwoty w ostatnim czasie (maj 2020) są zatrzymywane "ze względów bezpieczeństwa" na wiele dni i mają status "oczekujących", przy czym nie jest możliwe ani wycofanie przelewu ani popchnięcie go dalej. Konsultanci na infolinii są bezsilni i nie wiedzą nawet jak się z tego wytłumaczyć, poza "oddzwonimy jutro" "oddzwonimy pojutrze" itd. Myślę że to jest temat dla KNF. Podejrzewam że Getin znajduje się w tragicznej sytuacji finansowej i w ten sposób się ratują. Ja już zdecydowałem się wycofać wszystkie lokaty z tego pseudo banku.
  niepoleca Ocenił(a) na: 1,0
  06-05-2020 11:35
 • Nie mam większych zastrzeżeń. Bank jak bank, wszędzie mniej więcej to samo.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  17-09-2019 15:47
 • Bank proponował wyższe oprocentowanie lokaty niż docelowo dostałam. Uważam, że to jest bardzo nie fair i nie podoba mi się takie zachowanie.
  poleca Ocenił(a) na: 3,0
  10-09-2019 16:55
 • Z tą lokatą to tak korzystnie jest tylko na papierku. W praktyce to zawsze wychodzi inaczej. Więc zanim zdecydujecie się na cokolwiek lepiej porządnie przeczytajcie regulamin.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  09-04-2019 13:49
 • Nie jestem zadowolona bo za dużo opłat mi ostatnio dorzucili.
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  13-11-2018 16:11
 • Wydaje mi się, że na tle innych banków Getin wychodzi bardzo dobrze pod względem oprocentowania. Właśnie na tej podstawie zdecydowałam się założyć w nim konto. Do tego czasu nie miałam z nimi żadnych problemów i jestem zadowolona z jakości ich usług i obsługi.
  poleca Ocenił(a) na: 5,0
  06-11-2018 11:48
 • Bardzo korzystne warunki współpracy. Często dostaję od nich korzystne oferty bo długo już jestem ich klientką.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  25-10-2018 16:21