1. 7Banki
 2. Getin Bank

Getin Bank


Getin Bank
Getin Noble Bank S.A.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Ocena: 4,0 / 5

480 oceny, 7 opinie
+ Dodaj opinie
Spis treści:

Czy polecasz Getin Bank?

Tak 62%
Nie 38%
Oddano głosów: 87
Bank z charakterystycznym zielonym logo, czyli Getin Bank został założony w 2004 roku na skutek połączenia Getin Banku SA i Nobel Banku SA, a większość kapitału leży w polskich rękach. Bank ten kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych (mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw) oraz do klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Bank ma ponad 400 oddziałów w całej Polsce i oferuje usługi nowoczesnej bankowości internetowej oraz mobilnej. Misją banku jest zyskanie pełnego zaufania klientów i dojście do momentu, w jakim każdy klient powierza swoje pieniądze bankowi Getin Bank z pełnym przekonaniem oraz świadomością bezpieczeństwa tego kroku.

W Getin Banku możesz założyć konto osobiste i konto oszczędnościowe (w przypadku tego drugiego oprocentowanie wynosi aż 3%) oraz lokatę oprocentowaną na 2,3%. Dodatkowo bank oferuje jeden z najwyższych kredytów gotówkowych na rynku – nawet 200 000 zł na okres kredytowania 120 miesięcy (10 lat). Ponadto klienci Getin Bank mogą wnioskować o przyznanie kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego oraz na samochód. Klienci, którzy chcą inwestować, mogą skorzystać z funduszy inwestycyjnych i obligacji korporacyjnych a o bezpieczeństwo dbają ubezpieczenia ochrony kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych i kart płatniczych.

Opinie o Getin Bank są najlepszym źródłem informacji na temat faktycznej oferty tego banku. Możliwość poznania ocen innych klientów banku jest zawsze pomocne w ocenie, czy dany bank spełni nasze oczekiwania, a opinie o Getin Bank z pewnością pomogą Ci podjąć dobrą decyzję. Bank ten jest oceniany bardzo pozytywnie. Konkuruje z bankami większymi od siebie i bardzo dobrze mu się to udaje. Korzystna oferta będąca kompromisem między zyskami banku a zyskami klientów jest doceniana zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy.

Opinie o Getin Bank (7) + Dodaj opinieOpinie nie są objęte procedurą weryfikacji skorzystania z usług banku
 • Przelewy na większe kwoty w ostatnim czasie (maj 2020) są zatrzymywane "ze względów bezpieczeństwa" na wiele dni i mają status "oczekujących", przy czym nie jest możliwe ani wycofanie przelewu ani popchnięcie go dalej. Konsultanci na infolinii są bezsilni i nie wiedzą nawet jak się z tego wytłumaczyć, poza "oddzwonimy jutro" "oddzwonimy pojutrze" itd. Myślę że to jest temat dla KNF. Podejrzewam że Getin znajduje się w tragicznej sytuacji finansowej i w ten sposób się ratują. Ja już zdecydowałem się wycofać wszystkie lokaty z tego pseudo banku.
  niepoleca Ocenił(a) na: 1,0
  06-05-2020 11:35
 • Nie mam większych zastrzeżeń. Bank jak bank, wszędzie mniej więcej to samo.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  17-09-2019 15:47
 • Bank proponował wyższe oprocentowanie lokaty niż docelowo dostałam. Uważam, że to jest bardzo nie fair i nie podoba mi się takie zachowanie.
  poleca Ocenił(a) na: 3,0
  10-09-2019 16:55
 • Z tą lokatą to tak korzystnie jest tylko na papierku. W praktyce to zawsze wychodzi inaczej. Więc zanim zdecydujecie się na cokolwiek lepiej porządnie przeczytajcie regulamin.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  09-04-2019 13:49
 • Nie jestem zadowolona bo za dużo opłat mi ostatnio dorzucili.
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  13-11-2018 16:11
 • Wydaje mi się, że na tle innych banków Getin wychodzi bardzo dobrze pod względem oprocentowania. Właśnie na tej podstawie zdecydowałam się założyć w nim konto. Do tego czasu nie miałam z nimi żadnych problemów i jestem zadowolona z jakości ich usług i obsługi.
  poleca Ocenił(a) na: 5,0
  06-11-2018 11:48
 • Bardzo korzystne warunki współpracy. Często dostaję od nich korzystne oferty bo długo już jestem ich klientką.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  25-10-2018 16:21