1. 7Banki
 2. Idea Bank

Idea Bank


Idea Bank
Idea Bank S.A.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Ocena klientów: 4,0 / 5

343 oceny, 6 opinie
+ Dodaj opinie
Spis treści:

Czy polecasz Idea Bank?

Tak 61%
Nie 39%
Oddano głosów: 87
Idea Bank powstał w roku 1991. Jest to polski bank, który kieruje swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorców. W trosce o mikro, małe i średnie firmy potrzebna była na polskim rynku instytucja bankowa oferująca rozwiązania skrojone na miarę przedsiębiorców i dlatego właśnie stworzono Idea Bank. Bank ma swoją siedzibę w Warszawie i jest nastawiony głównie na klientów, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Tacy klienci mają inne potrzeby i oczekiwania niż spółki i oferta do nich skierowana także musi być indywidualna.

Oferta Idea Bank obejmuje przede wszystkim kredyty opatrzone hipoteką, mikropożyczki dla firm oraz kredyty inwestycyjne. W banku tym klienci mogą też skorzystać z depozytu, m.in. depozytu negocjowanego i terminowego, a także założyć konto firmowe lub oszczędnościowe i zainwestować w fundusz inwestycyjny. Bardzo ważnym elementem działalności banku jest też działalność doradcza. Idea Bank doradza klientom w kwestiach wyboru sposobu finansowania firm i obsługi księgowej. Tak rozbudowane usługi sprawiają, że ogólne oceny banku są bardzo dobre.

Opinie o Idea Bank pochodzą głównie od przedsiębiorców, a ci są wyjątkowo wymagający. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu zależy im na tym, by prowadzić biznes jak najlepiej, tracić jak najmniej i zarabiać jak najwięcej. Doskonała obsługa w banku Idea Bank oraz możliwość dopasowania produktów do swoich własnych preferencji sprawiają, że opinie o Idea Bank są bardzo dobre. Bank wspiera przedsiębiorców i to nie tylko swoimi produktami finansowymi, ale też dzięki „Inkubatorom przedsiębiorczości” – inicjatywie, która pozwala przedsiębiorcom z najlepszymi biznesplanami założyć spółkę działającą w grupie należącej do banku. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i ich aktywne wspieranie to dla banku bardzo dobra forma reklamy.

Opinie o Idea Bank (6) + Dodaj opinie


 • Wzięłam u nich kredyt i nie było większych problemów. Kredyt spłaciłam i dobrze wspominam.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  15-08-2019 15:52
 • nie jestem zadowolona z lokaty w idea banku. dla mnie to jakiś przekręt...
  poleca Ocenił(a) na: 3,0
  26-07-2019 17:34
 • W Idea Bank posiadam konto firmowe i osobiste. tak jak przy tym pierwszym mam sporo różnych profitów, tak z osobistego nie do końca jestem zadowolona. myślę o tym aby zmienć bank.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  15-05-2019 13:24
 • nie zawsze jest tak korzystnie jakby się wydawało
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  20-12-2018 17:17
 • Jako przedsiębiorca jestem bardzo zadowolona z usług tego banku. Śmiało mogę go wszystkim polecić.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  29-11-2018 17:37
 • Bardzo ciężko było mi znaleźć bank, który udzieli mi niewielkiej pożyczki dla mojej firmy. Na szczęście Idea Bank proponuje mikropożyczki, które są idealne w mojej sytuacji. Udałem się do nich załatwić wszystkie formalności. Stopa oprocentowania jak na pożyczkę jest niewielka więc tym bardziej mnie to cieszy.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  28-10-2018 11:13