1. 7Banki
 2. T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe


T-Mobile Usługi Bankowe
Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe

ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa

Ocena: 4,0 / 5

524 oceny, 6 opinie
+ Dodaj opinie
Spis treści:

Czy polecasz T-Mobile Usługi Bankowe?

Tak 62%
Nie 38%
Oddano głosów: 86
T-Mobile Usługi Bankowe to jedna z gałęzi spółki T-Mobile – jednego z największych operatorów sieci komórkowych w kraju. T-Mobile jest własnością niemieckiej grupy Telekom Deutschland. W Polsce sieć T-Mobile początkowo funkcjonowała pod nazwą Era. Później, na skutek rebrandingu firma przyjęła nową nazwę. Od momentu przeobrażenia, czyli od 2011 roku spółka zaczęła bardzo dynamicznie rozwijać swoją działalność i w toku tego rozwoju powstała oferta T-Mobile Usługi Bankowe. Oferta bankowości została opracowana i wdrożona z pomocą Alior Bank a usługi są świadczone na bazie Alior Sync. Oferta usług bankowych T-Mobile jest dostępna dla wszystkich – nie tylko dla klientów sieci.

W ofercie tej można znaleźć mnogość rozwiązań ułatwiających zarządzenie budżetem oraz pozwalających pomnażać zgromadzony kapitał. T-Mobile Usługi Bankowe obejmuje przede wszystkim ofertę konta osobistego oraz kart kredytowych i kredytów gotówkowych. T-Mobile pozwala swoim klientom pożyczyć do 200 000 zł i to bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Do T-Mobile możesz przenieść swoje kredyty gotówkowe i ustalić dogodne limity na karcie. Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna T-Mobile jest skierowana nie tylko do osób młodych, ale też do wszystkich klientów, którzy potrzebują elastyczności i korzystnych warunków.

Sprawdzając opinie o T-Mobile Usługi Bankowe, można się natknąć na różne oceny, ale przeważająca część jest bardzo pozytywna. Te usługi zostały skonstruowane wspólnie z liderem w branży bankowości i są na tyle dobre, że w zupełności spełniają oczekiwania większości klientów indywidualnych. Opinie o T-Mobile Usługi Bankowe pokazują wyraźnie, że młode banki tworzone przez firmy o ugruntowanej pozycji i dużej renomie mają potencjał i są doceniane przez współczesnych bardzo wymagających klientów.

Opinie o T-Mobile Usługi Bankowe (6) + Dodaj opinieOpinie nie są objęte procedurą weryfikacji skorzystania z usług banku
 • Konto osobiste i kredyt bez większych problemów. Wszystko w porządku.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  10-09-2019 17:28
 • Chciałam u nich wziąć kredyt osobisty na zakup samochodu i remont mieszkania. Niby oferują do 200000 zł ale mi zaoferowali dużo mniej. To mnie trochę do nich zraziło. Nie mam pojęcia jak inne usługi. Możecie spróbować.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  29-06-2019 12:36
 • Ten kredyt gotówkowy niby taki korzystny i 200 tysięcy złotych ale niestety oprocentowanie jest dość wysokie.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  20-06-2019 17:29
 • Nie podoba mi się ta wszechobecna ekspansja T-Mobile.
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  29-09-2018 16:17
 • Konto osobiste ok. Wszystkie dodatkowe opcje też ok. Polecam.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  16-09-2018 16:34
 • Na początku obawiałam się, że będę musiała zmienić sieć komórkową aby skorzystać z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Na szczęście to nie jest wymóg dlatego mogłam pozostać ze swoim numerem w mojej sieci. Zależało mi na kredycie gotówkowym po dobrej stopie i dostałam to co chciałam. Mogę na prawdę polecić ich usługi.
  poleca Ocenił(a) na: 5,0
  15-08-2018 13:07