1. 7Banki
 2. Volkswagen Bank

Volkswagen Bank


Volkswagen Bank
Volkswagen Bank Polska S.A.

Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Ocena klientów: 4,0 / 5

204 oceny, 6 opinie
+ Dodaj opinie
Spis treści:

Czy polecasz Volkswagen Bank?

Tak 62%
Nie 38%
Oddano głosów: 87
Volkswagen Bank jest polskim bankiem założonym w roku 1998. Od momentu powstania siedziba banku znajduje się w Warszawie, a jej właścicielem jest koncern Volkswagen Financial Services. Bank jak sama nazwa wskazuje, jest powiązany z koncernem Volkswagen AG, a jego specjalnością jest finansowanie zakupu samochodów. Volkswagen Bank pomaga w finansowaniu zakupu aut określonych marek, tj. Audi, Skoda, Porsche, Seat i właśnie Volkswagen. Ponadto bank ten oferuje usługi bankowości bezpośredniej, a oferta ta jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i do klientów indywidualnych.

W Volkswagen Banku można otworzyć konto osobiste lub oszczędnościowe, podpisać umowę na lokatę oraz wziąć kredyt gotówkowy. Bank finansuje też działalność salonów dealerskich a oferta ubezpieczenia obejmuje ubezpieczania zdrowotne, NNW, Assistance, ochrony prawnej, a nawet nieruchomości. Bank ten nie ma jednak w Polsce placówek stacjonarnych ani oddziałów – wszystkie formalności Klienci załatwiają za pośrednictwem strony internetowej.

Bank Volkswagen jest nastawiony przede wszystkim na obsługę klientów, którzy chcą zakupić nowy samochód lub interesują się ubezpieczeniem samochodu. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze transakcji zakupu samochodów sprawia, że Volkswagen Bank oferuje swoim klientom najlepszą jakość obsługi oraz bardzo korzystne warunki finansowania. Opinie o Volkswagen Bank pokazują wyraźnie, że oferta tego banku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które chcą kupić nowy samochód. Z uwagi na to, że bank ten specjalizuje się w finansowaniu zakupu pojazdów poprzez leasingi i kredyty, klienci mają do niego pełne zaufanie. Opinie o Volkswagen Bank kształtowały się na przestrzeni lat na podstawie doskonałej opinii o koncernie Volkswagen. Od lat samochody tej marki uznawane są za najlepsze w swojej klasie.

Opinie o Volkswagen Bank (6) + Dodaj opinie


 • całkiem wygodna opcja dla firm. zdecydowanie warto rozważyć.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  26-07-2019 16:28
 • Nie jestem zadowolona z ich oferty. Myślę, że już nigdy więcej do nich nie zajrzę.
  niepoleca Ocenił(a) na: 3,0
  16-07-2019 18:05
 • Bezproblemowy leasing samochodu. Założyłam też u nich konto firmowe jednak tu nie jest tak kolorowo. Głównie dlatego że nie ma w Polsce stacjonarnych placówek tego banku. Moim zdaniem to dość spore utrudnienie.
  poleca Ocenił(a) na: 3,0
  16-06-2019 13:18
 • Miałem poważne problemy z wzięciem leasingu w VW, nie polecam!
  niepoleca Ocenił(a) na: 2,0
  16-11-2018 16:28
 • W zeszłym roku kupowałam w leasing Volkswagena, którego sobie wymarzyłam. Z pomocą Volkswagen Bank moje raty zostały rozłożone na sensowne i przystępne spłaty. Uwzględniony został mój wkład własny oraz to ile mogę miesięcznie płacić. Szkoda, że inne salony nie oferują czegoś tak fajnego.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  10-11-2018 12:20
 • Wygodny leasing z wpłatą własną oraz spłatą na koniec brania leasingu lub wymianą na kolejny model. Bardzo fajna oferta, tylko oni ją mają.
  poleca Ocenił(a) na: 4,0
  12-10-2018 16:15